Nasze usługi

Wdrażamy rozwiązania które unowocześnią oraz przyśpieszą  prace i zaoszczędzą cenny czas.

Microsoft 365

Wdrażamy pakiet Microsoft 365, dzięki któremu będzie można pracować efektywniej w środowisku jakie wszyscy znamy, czyli pakiet Office i aplikacje jak Word, Excel, Outlook. Microsoft 365 jest zmodyfikowaną usługa w stosunku do standardowego pakietu o wiele możliwości ułatwiających pracę i przenosząc ją do chmury Microsoft.

Monitoring IP CCTV

Nowoczesny monitoring który pozwoli nadzorować prace w firmie, zadbać o bezpieczeństwo, a w razie incydentów pozwoli szybko sprawdzić przebieg wydarzeń. Monitoring dostępny jest z poziomu TV, komputera oraz smarftona.

Hybryda Microsoft 365

Model hybrydowy jest konfiguracją pozwalającą na utrzymywanie części skrzynek pocztowych w własnej domenie na serwerze Exchange, skrzynki te zyskują wspólną obsługę kalendarzy, OneDrive oraz wielu usług ułatwiających wspólna pracę. Skrzynki mniej istotne możemy pozostawić u dotychczasowego operatora i zaoszczędzić nasze pieniądze.

Acronis Cyber Backup

Acronis Backup zadba o bezpieczeństwo danych firmowych dzięki automatycznej kopii zapasowej z możliwością prostego i szybkiego odzyskania danych. Pliki możesz przechowywać w bezpiecznej chmurze Acronis.

Sprzęt IT

Dokonujemy analizy sprzętu w firmie takiego jak router, switch, serwer NAS czy access point, w razie potrzeby wymienimy sprzęt na taki aby spełniał wszystkie dzisiejsze standardy bezpieczeństwa i wydajności. Konfigurujemy sprzęt pod Państwa potrzeby, sieć zostanie oparta o podsieci VLAN czyli np. sieć firmowa oraz sieć dla odwiedzających nas gości.

Codzienna opieka

Świadczymy usługi codziennej opieki nad Państwa firmą, pomożemy rozwiązać wszystkie problemy dnia codziennego oraz w unowocześnianiu firmy w obszarach IT czy doborze potrzebnych narzędzi do pracy.

Zainteresowany ofertą?

Napisz lub zadzwoń i umówi się na spotkanie analizujące zapotrzebowanie w Twojej firmie.